SZMM3Z10VT1G
DigiKey raktári szám
SZMM3Z10VT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZMM3Z10VT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZMM3Z10VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZMM3Z10VT1G
Leírás
DIODE ZENER 10V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
53 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 300 mW ±6% Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
SZMM3Z10VT1G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tűrés
±6%
Tokozás
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V