SZESD9B3.3ST5G
DigiKey raktári szám
SZESD9B3.3ST5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZESD9B3.3ST5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZESD9B3.3ST5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZESD9B3.3ST5G
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 11.5VC SOD923
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
11,5V bilincs 2A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-923
Kapacitás / frekvencia
15pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V (max.)
Tokozás
SOD-923
Átütési feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
11,5V
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
2A (8/20µs)