SZBZX84C43LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
onsemi
Raktáron: 264
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 288
Adatlap
Similar
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 1 933
Diodes Incorporated
Raktáron: 3 000
Diodes Incorporated
Zener dióda 43 V 250 mW ±7% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
SZBZX84C43LT1G
DigiKey raktári szám
488-SZBZX84C43LT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SZBZX84C43LT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SZBZX84C43LT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C43LT1G
Leírás
DIODE ZENER 43V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
SZBZX84C43LT1G modellek
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 30.1 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±7%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
150 Ohms