SZBZX84C12LT3G
DigiKey raktári szám
SZBZX84C12LT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SZBZX84C12LT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
SZBZX84C12LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SZBZX84C12LT3G
Leírás
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 12 V 250 mW ±5% Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
EDA / CAD modellek
SZBZX84C12LT3G modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tűrés
±5%
Tokozás
Max. teljesítmény
250 mW
Max. impedancia (Zzt)
25 Ohms
Alap típusszám
Visszáram Ur-nél
100 nA @ 8 V