SBC808-25LT1G
DigiKey raktári szám
488-SBC808-25LT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-SBC808-25LT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-SBC808-25LT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SBC808-25LT1G
Leírás
TRANS PNP 25V 0.5A SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
41 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 25 V 500 mA 100MHz 300 mW Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
EDA / CAD modellek
SBC808-25LT1G modellek
Kategória
Max. teljesítmény
300 mW
Gyrt.
Tranzitfrekvencia
100MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Tranzisztor típusa
Minősítés
AEC-Q101
Max. kollektoráram (Ic)
500 mA
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
25 V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
700mV / 50mA, 500mA
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Max. kollektor-maradékáram
100nA (ICBO)
Alap típusszám
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
160 / 100mA, 1V