RFP12N10L
DigiKey raktári szám
RFP12N10L-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RFP12N10L
Leírás
MOSFET N-CH 100V 12A TO220-3
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 12A (Tc) 60W (Ta) Furatszerelt TO-220-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
RFP12N10L modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 250µA
Gyrt.
Ugs (Max)
±10V
Csomagolás
Csőtár
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
900 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
60W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
TO-220-3
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
5V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
200mohm / 12A, 5V