NZD3V9MUT5G
DigiKey raktári szám
488-NZD3V9MUT5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NZD3V9MUT5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NZD3V9MUT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NZD3V9MUT5G
Leírás
DIODE ZENER 3.9V 200MW 2-X3DFN
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 3.9 V 200 mW ±5% Felületszerelt 2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Kategória
Max. impedancia (Zzt)
100 Ohms
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
5 µA @ 1 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1.1 V @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
2-X3DFN (0,6x0,3) (0201)
Max. teljesítmény
200 mW