NVMYS021N06CLTWG
DigiKey raktári szám
NVMYS021N06CLTWGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NVMYS021N06CLTWGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NVMYS021N06CLTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NVMYS021N06CLTWG
Leírás
MOSFET N-CH 60V 9.8A/27A 4LFPAK
Gyártói standard átfutási idő
50 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 60 V 9,8A (Ta), 27A (Tc) 3,8W (Ta), 28W (Ta) Felületszerelt LFPAK4 (5x6)
Kategória
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
5 nC @ 10 V
Gyrt.
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
410 pF @ 25 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
3,8W (Ta), 28W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
60 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Gyártói tokozás
LFPAK4 (5x6)
Rds On (max.) / Id, Ugs
21mohm / 10A, 10V
Tokozás
Ugs(th) (Max) / Id
2V / 16µA