NTTFS4C10NTWG | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NTTFS4C10NTWG |
Leírás | MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | N csatornás 30 V 8,2A (Ta), 44A (Tc) 790mW (Ta), 23,6W (Ta) Felületszerelt 8-WDFN (3,3x3,3) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Ugs(th) (Max) / Id 2,2V / 250µA |
Gyrt. | Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs 18.6 nC @ 10 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Ugs (Max) ±20V |
Alkatrész státusza Elavult | Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds 993 pF @ 15 V |
FET típusa | Teljesítményveszteség (max.) 790mW (Ta), 23,6W (Ta) |
Technológia | Üzemi hőmérséklet -55°C ~ 150°C (TJ) |
Drain-source feszültség (Udss) 30 V | Rögzítés módja Felületszerelt |
Drain áram (Id) 25°C-on | Gyártói tokozás 8-WDFN (3,3x3,3) |
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On) 4,5V, 10V | Tokozás |
Rds On (max.) / Id, Ugs 7,4mohm / 30A, 10V | Alap típusszám |