NTTFS4C10NTWG
DigiKey raktári szám
NTTFS4C10NTWGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NTTFS4C10NTWGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NTTFS4C10NTWGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NTTFS4C10NTWG
Leírás
MOSFET N-CH 30V 8.2A/44A 8WDFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 30 V 8,2A (Ta), 44A (Tc) 790mW (Ta), 23,6W (Ta) Felületszerelt 8-WDFN (3,3x3,3)
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
2,2V / 250µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
18.6 nC @ 10 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Ugs (Max)
±20V
Alkatrész státusza
Elavult
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
993 pF @ 15 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
790mW (Ta), 23,6W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
8-WDFN (3,3x3,3)
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,4mohm / 30A, 10V