NTMFS10N7D2C
DigiKey raktári szám
488-NTMFS10N7D2CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NTMFS10N7D2CCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NTMFS10N7D2CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NTMFS10N7D2C
Leírás
MOSFET N-CH 100V 78A 8PQFN
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 78A (Tc) 83W (Ta) Felületszerelt 8-PQFN (5x6), Power56
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 150µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
37 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2635 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
83W (Ta)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Drain-source feszültség (Udss)
100 V
Gyártói tokozás
8-PQFN (5x6), Power56
Drain áram (Id) 25°C-on
Tokozás
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
7,2mohm / 28A, 10V