NTHL020N120SC1
DigiKey raktári szám
5556-NTHL020N120SC1-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NTHL020N120SC1
Leírás
SICFET N-CH 1200V 103A TO247-3
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 1200 V 103A (Tc) 535W (Ta) Furatszerelt TO-247-3
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
4,3V / 20mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
203 nC @ 20 V
Csomagolás
Csőtár
Ugs (Max)
+25V, -15V
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
2890 pF @ 800 V
FET típusa
Teljesítményveszteség (max.)
535W (Ta)
Technológia
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Drain áram (Id) 25°C-on
Gyártói tokozás
TO-247-3
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
20V
Tokozás
Rds On (max.) / Id, Ugs
28mohm / 60A, 20V