NSVR30CM3T5G
DigiKey raktári szám
488-NSVR30CM3T5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NSVR30CM3T5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NSVR30CM3T5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVR30CM3T5G
Leírás
DIODE ARR SCHOT 30V 200MA SOT723
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Diódatömb 1 pár közös katódos 30 V 200mA Felületszerelt SOT-723
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyártó
onsemi
Záróirányú feléledési idő (Trr)
5 ns
Digi-Reel®
Visszáram Ur-nél
2 µA @ 30 V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
125°C
Dióda kialakítása
1 pár közös katódos
Típusjelölés
autóipar
Technológia
Schottky
Minősítés
AEC-Q101
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
30 V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Vezetési áram (Io) (diódánként)
200mA
Tokozás
SOT-723
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
800 mV @ 100 mA