NSVR05F40NXT5G
DigiKey raktári szám
NSVR05F40NXT5GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSVR05F40NXT5GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSVR05F40NXT5GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVR05F40NXT5G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 500MA 2DSN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 500mA Felületszerelt 2-DSN (1x0,6), (0402)
Kategória
Visszáram Ur-nél
75 µA @ 40 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
35pF / 10V, 1MHz
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
500mA
Gyártói tokozás
2-DSN (1x0,6), (0402)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
460 mV @ 500 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-40°C ~ 150°C
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)