NSVR02100HT1G
DigiKey raktári szám
488-NSVR02100HT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NSVR02100HT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NSVR02100HT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVR02100HT1G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 200MA SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 200mA Felületszerelt SOD-323
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 100 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
4pF / 1V, 1MHz
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
200mA
Gyártói tokozás
SOD-323
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
950 mV @ 200 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség