Ehhez nincs kép: NSVF3007SG3T1G
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NSVF3007SG3T1G
DigiKey raktári szám
2156-NSVF3007SG3T1G-488-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVF3007SG3T1G
Leírás
RF TRANS NPN 12V 8GHZ 3MCPH
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF tranzisztor NPN 12V 30mA 8GHz 350mW Felületszerelt SC-70FL/MCPH3
Kategória
Max. teljesítmény
350mW
Gyártó
onsemi
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
60 / 5mA, 5V
Csomagolás
Ömlesztve
Max. kollektoráram (Ic)
30mA
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
NPN
Típusjelölés
autóipar
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
12V
Minősítés
AEC-Q101
Tranzitfrekvencia
8GHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Zajtényező (dB / f) (tip.)
1,8dB / 1GHz