NSVBAS70LT1G
DigiKey raktári szám
NSVBAS70LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSVBAS70LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSVBAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSVBAS70LT1G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 70 V 70mA Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NSVBAS70LT1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
10 µA @ 70 V
Gyrt.
Kapacitás / Ur, F
2pF / 0V, 1MHz
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Típusjelölés
autóipar
Alkatrész státusza
Aktív
Minősítés
AEC-Q101
Technológia
Rögzítés módja
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
70 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
70mA
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 15 mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-55°C ~ 150°C
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség