NSS40201LT1G
DigiKey raktári szám
NSS40201LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSS40201LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSS40201LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSS40201LT1G
Leírás
TRANS NPN 40V 2A SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Bipoláris (BJT) tranzisztor NPN 40 V 2 A 150MHz 460 mW Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NSS40201LT1G modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
200 / 500mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
460 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tranzitfrekvencia
150MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
2 A
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
40 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
115mV / 200mA, 2A