NSS1C200LT1G nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Nexperia USA Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diodes Incorporated
Bipoláris (BJT) tranzisztor PNP 100 V 2 A 120MHz 490 mW Felületszerelt SOT-23-3 (TO-236)
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
NSS1C200LT1G
DigiKey raktári szám
NSS1C200LT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NSS1C200LT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NSS1C200LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSS1C200LT1G
Leírás
TRANS PNP 100V 2A SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
NSS1C200LT1G modellek
Kategória
DC áramerősítés (hFE) (min.) / Ic, Uce
120 / 50mA, 2V
Gyrt.
Max. teljesítmény
490 mW
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tranzitfrekvencia
120MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Tranzisztor típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Max. kollektoráram (Ic)
2 A
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Kollektor-emitter letörési feszültség (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Uce(sat) (max.) / Ib, Ic
250mV / 200mA, 2A