NSR02L40MX2WT5G
DigiKey raktári szám
488-NSR02L40MX2WT5GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NSR02L40MX2WT5GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NSR02L40MX2WT5GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NSR02L40MX2WT5G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA 2X2DFNW
Gyártói standard átfutási idő
49 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 40 V 200mA Felületszerelt, hornyolt élű 2-X2DFNW (1x0,6)
Kategória
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség
Gyrt.
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Visszáram Ur-nél
500 nA @ 40 V
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / Ur, F
2pF / 1V, 1MHz
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
40 V
Tokozás
Vezetési áram (Io)
200mA