NRVBAF3200T3G
DigiKey raktári szám
488-NRVBAF3200T3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NRVBAF3200T3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NRVBAF3200T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NRVBAF3200T3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 200V 3A SMA-FL
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 200 V 3A Felületszerelt SMA-FL
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
1 mA @ 200 V
Gyártói tokozás
SMA-FL
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
200 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 150°C
Vezetési áram (Io)
3A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
840 mV @ 3 A