NL17SZ14DFT2G
DigiKey raktári szám
NL17SZ14DFT2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NL17SZ14DFT2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NL17SZ14DFT2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NL17SZ14DFT2G
Leírás
IC INVERT SCHMITT 1CH 1INP SC88A
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 1 Csatorna Schmitt trigger SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NL17SZ14DFT2G modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
1 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,2V ~ 1,2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
5,9ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Áramkörök száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
1
Gyártói tokozás
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V