NCV8715SQ33T2G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NCV8715SQ33T2G |
Leírás | IC REG LINEAR 3.3V 50MA SC-88A |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | NCV8715SQ33T2G modellek |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 5.8 µA |
Gyrt. | PSRR 60dB (100kHz) |
Alkatrész státusza Aktív | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TA) |
Kimeneti polaritás | Típusjelölés autóipar |
Kimenet típusa | Minősítés AEC-Q100 |
Szabályozók száma 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Bemeneti feszültség (max.) 24V | Tokozás 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
Kimeneti feszültség (min.) 3,3V | Gyártói tokozás SC-88A (SC-70-5/SOT-353) |
Dropout feszültség (max.) 0,35V / 50mA | Alap típusszám |