NCV8702SN33T1G
DigiKey raktári szám
NCV8702SN33T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCV8702SN33T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCV8702SN33T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV8702SN33T1G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 5-TSOP
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 200mA 5-TSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCV8702SN33T1G modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
16 µA
Gyrt.
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, lágyindítás, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Kimeneti polaritás
Típusjelölés
autóipar
Kimenet típusa
Minősítés
AEC-Q100
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V