NCV8690MN33T2G
DigiKey raktári szám
488-NCV8690MN33T2GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCV8690MN33T2GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCV8690MN33T2GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV8690MN33T2G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A 6-DFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A 6-DFN (3x3)
EDA / CAD modellek
NCV8690MN33T2G modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
200 µA
Gyrt.
Max. üzemi áram
240 µA
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túl magas hőmérséklet, Rövidzárlat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
AEC-Q100
Szabályozók száma
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Tokozás
6-VDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-DFN (3x3)
Dropout feszültség (max.)
0,25V / 1A