NCV8450ASTT3G
DigiKey raktári szám
NCV8450ASTT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCV8450ASTT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCV8450ASTT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV8450ASTT3G
Leírás
IC PWR DRIVER N-CHAN 1:1 SOT223
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 N csatornás 500mA SOT-223 (TO-261)
EDA / CAD modellek
NCV8450ASTT3G modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
500mA
Gyrt.
Rds On (tip.)
1ohm
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
automatikus újraindítás
Kapcsoló típusa
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), túl magas hőmérséklet, túlfeszültség
Kimenetek száma
1
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Bemenetek/kimenetek
1:01
Kimeneti polaritás
magas oldali
Kimenet típusa
N csatornás
Rögzítés módja
Felületszerelt
Interfész
BE/KI
Gyártói tokozás
SOT-223 (TO-261)
Kimeneti feszültség
4,5V ~ 45V