NCV5500DT50RKG
DigiKey raktári szám
NCV5500DT50RKGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCV5500DT50RKGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCV5500DT50RKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV5500DT50RKG
Leírás
IC REG LINEAR 5V 500MA DPAK-5
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 500mA DPAK-5
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCV5500DT50RKG modellek
Kategória
Max. üzemi áram
20 mA
Gyrt.
PSRR
75dB ~ 70dB (120Hz ~ 10kHz)
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, fordított polaritás
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
16V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Tokozás
TO-252-5, DPAK (4 kivezetés + fül), TO-252AD
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 500mA