NCV51313ADR2G
DigiKey raktári szám
488-NCV51313ADR2GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCV51313ADR2GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCV51313ADR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCV51313ADR2G
Leírás
130V HIGH SIDE DRIVER
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Magas oldali Kapumeghajtó IC Nem invertáló 8-SOIC
Kategória
Kimeneti csúcsáram (forrás, nyelő)
2A, 3A
Gyártó
onsemi
Bemenet típusa
Nem invertáló
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas oldali max. feszültség (bootstrap)
130 V
Alkatrész státusza
Aktív
Felfutási / lefutási idő (tip.)
11ns, 10ns
Konfiguráció
Magas oldali
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Csatorna típusa
egyszeres
Típusjelölés
autóipar
Meghajtók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Kapu típusa
MOSFET (n csatornás)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Tápfeszültség
8V ~ 19V
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Bemeneti logikai szintek (VIL, VIH)
1,3V, 1V