NCP715SQ18T2G
DigiKey raktári szám
NCP715SQ18T2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP715SQ18T2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP715SQ18T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP715SQ18T2G
Leírás
IC REG LINEAR 1.8V 50MA SC-88A
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
EDA / CAD modellek
NCP715SQ18T2G modellek
PSRR
60dB (100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Gyártói tokozás
SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Kimeneti feszültség (min.)
1,8V