NCP715MX50TBG
DigiKey raktári szám
NCP715MX50TBGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP715MX50TBGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP715MX50TBGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP715MX50TBG
Leírás
IC REG LINEAR 5V 50MA 6-XDFN
Gyártói standard átfutási idő
35 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA 6-XDFN (1,5x1,5)
EDA / CAD modellek
NCP715MX50TBG modellek
Kategória
Kimeneti áram
PSRR
56dB (100kHz)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
6-XFDFN
Kimeneti feszültség (min.)
5V
Gyártói tokozás
6-XDFN (1,5x1,5)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 50mA