NCP715MX33TBG
DigiKey raktári szám
488-NCP715MX33TBGTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP715MX33TBGCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP715MX33TBGDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP715MX33TBG
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 50MA 6-XDFN
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 50mA 6-XDFN (1,5x1,5)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP715MX33TBG modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
4.2 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. üzemi áram
5.8 µA
Alkatrész státusza
Aktív
PSRR
60dB (100kHz)
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, Lekapcsolás feszültséghiány esetén (UVLO)
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
24V
Tokozás
6-XFDFN
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
6-XDFN (1,5x1,5)
Dropout feszültség (max.)
0,35V / 50mA