NCP698SQ25T1G
DigiKey raktári szám
NCP698SQ25T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP698SQ25T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP698SQ25T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP698SQ25T1G
Leírás
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC-82AB
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 150mA SC-82AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP698SQ25T1G modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
6 µA
Digi-Reel®
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
SC-82A, SOT-343
Bemeneti feszültség (max.)
6V
Gyártói tokozás
SC-82AB
Kimeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Dropout feszültség (max.)
0,7V / 150mA