NCP565D2T33R4G
DigiKey raktári szám
NCP565D2T33R4GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP565D2T33R4GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP565D2T33R4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP565D2T33R4G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A D2PAK-3
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1,5A D2PAK-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP565D2T33R4G modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
3 mA
Digi-Reel®
PSRR
85dB ~ 75db (120Hz ~ 1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Kimenet típusa
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szabályozók száma
1
Tokozás
TO-263-3, D2PAK (2 kivezetés + fül), TO-263AB
Bemeneti feszültség (max.)
9V
Gyártói tokozás
D2PAK-3
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V