NCP51100ASNT1G
DigiKey raktári szám
488-NCP51100ASNT1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP51100ASNT1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP51100ASNT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP51100ASNT1G
Leírás
IC GATE DRVR LOW-SIDE SOT23-5
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Alacsony oldali Kapumeghajtó IC Nem invertáló SOT-23-5
Kategória
Bemeneti logikai szintek (VIL, VIH)
2V, 0,8V
Gyártó
onsemi
Kimeneti csúcsáram (forrás, nyelő)
3A, 3A
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenet típusa
Nem invertáló
Alkatrész státusza
Aktív
Felfutási / lefutási idő (tip.)
14ns, 7ns
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Konfiguráció
Alacsony oldali
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csatorna típusa
egyszeres
Tokozás
SC-74A, SOT-753
Meghajtók száma
1
Gyártói tokozás
SOT-23-5
Kapu típusa
IGBT, MOSFET (n csatornás)
Alap típusszám
Tápfeszültség
11V ~ 18V