NCP380HMU21AATBG
DigiKey raktári szám
NCP380HMU21AATBGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP380HMU21AATBGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP380HMU21AATBGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP380HMU21AATBG
Leírás
IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 6UDFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Tápkapcsoló/-vezérlő 1:01 P-csatornás 2,1A 6-UDFN (2x2)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP380HMU21AATBG modellek
Kategória
Tápfeszültség (Ucc/Udd)
Nem szükséges
Gyrt.
Max. kimeneti áram
2,1A
Digi-Reel®
Rds On (tip.)
55mohm
Alkatrész státusza
Aktív
Bemenet típusa
Nem invertáló
Kapcsoló típusa
Tulajdonságok
Engedélyező bemenet (aktív magas), szabályozható jelváltozási sebesség, állapotjelzés
Kimenetek száma
1
Meghibásodás elleni védelem
áramkorlátozás (fix), UVLO
Bemenetek/kimenetek
1:01
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Kimeneti polaritás
magas oldali
Kimenet típusa
P-csatornás
Gyártói tokozás
6-UDFN (2x2)
Interfész
BE/KI
Tokozás
Kimeneti feszültség
2,5V ~ 5,5V