NCP167AFCT285T2G
DigiKey raktári szám
NCP167AFCT285T2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP167AFCT285T2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP167AFCT285T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP167AFCT285T2G
Leírás
IC REG LIN 2.85V 700MA 4-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 700mA 4-WLCSP (0,64x0,64)
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
18 µA
Gyrt.
PSRR
83dB ~ 63dB (100Hz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Tokozás
4-XFBGA, WLCSP
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Gyártói tokozás
4-WLCSP (0,64x0,64)
Kimeneti feszültség (min.)
2,85V