NCP167AFCT285T2G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | NCP167AFCT285T2G |
Leírás | IC REG LIN 2.85V 700MA 4-WLCSP |
Gyártói standard átfutási idő | 17 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 700mA 4-WLCSP (0,64x0,64) |
Adatlap | Adatlap |
Kategória | Nyugalmi áram (Iq) 18 µA |
Gyrt. | PSRR 83dB ~ 63dB (100Hz ~ 100kHz) |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Vezérlési funkciók engedélyezés |
Alkatrész státusza Aktív | Védelmi funkciók túláram, túl magas hőmérséklet |
Kimeneti polaritás | Üzemi hőmérséklet -40°C ~ 125°C (TJ) |
Kimenet típusa | Rögzítés módja Felületszerelt |
Szabályozók száma 1 | Tokozás 4-XFBGA, WLCSP |
Bemeneti feszültség (max.) 5,5V | Gyártói tokozás 4-WLCSP (0,64x0,64) |
Kimeneti feszültség (min.) 2,85V | Alap típusszám |