NCP164CSN300T1G
DigiKey raktári szám
488-NCP164CSN300T1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP164CSN300T1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP164CSN300T1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP164CSN300T1G
Leírás
IC REG LINEAR 3V 300MA 5-TSOP
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 5-TSOP
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP164CSN300T1G modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
40 µA
Gyrt.
PSRR
83dB ~ 61dB (100Hz ~ 100kHz)
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Kimeneti polaritás
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Kimenet típusa
Típusjelölés
autóipar
Szabályozók száma
1
Minősítés
AEC-Q100
Bemeneti feszültség (max.)
5V
Kimeneti feszültség (min.)
3V
Tokozás
SOT-23-5 vékony, TSOT-23-5
Dropout feszültség (max.)
0,177V / 300mA