NCP160AFCS280T2G
DigiKey raktári szám
NCP160AFCS280T2GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP160AFCS280T2GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP160AFCS280T2GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP160AFCS280T2G
Leírás
IC REG LINEAR 2.8V 250MA 4-WLCSP
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 250mA 4-WLCSP (0,64x0,64)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP160AFCS280T2G modellek
Kategória
Kimeneti áram
Gyrt.
Nyugalmi áram (Iq)
23 µA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
PSRR
91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Kimeneti polaritás
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet, lágyindítás
Kimenet típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-XFBGA, WLCSP
Kimeneti feszültség (min.)
2,8V
Gyártói tokozás
4-WLCSP (0,64x0,64)
Dropout feszültség (max.)
0,16V / 250mA