NCP114AMX300TCG
DigiKey raktári szám
NCP114AMX300TCGOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NCP114AMX300TCGOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
NCP114AMX300TCGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP114AMX300TCG
Leírás
IC REG LINEAR 3V 300MA 4-UDFN
Gyártói standard átfutási idő
30 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 300mA 4-UDFN (1,0x1,0)
Nyugalmi áram (Iq)
95 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Alkatrész státusza
Aktív
Vezérlési funkciók
engedélyezés
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C (TA)
Bemeneti feszültség (max.)
5,5V
Tokozás
4-UDFN szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (min.)
3V
Gyártói tokozás
4-UDFN (1,0x1,0)
Dropout feszültség (max.)
0,22V / 300mA