NCP1117IST33T3G
DigiKey raktári szám
488-NCP1117IST33T3GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCP1117IST33T3GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCP1117IST33T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCP1117IST33T3G
Leírás
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Pozitív rögzített 1 Kimenet 1A SOT-223
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NCP1117IST33T3G modellek
Kategória
Nyugalmi áram (Iq)
10 mA
Gyrt.
PSRR
64dB (120Hz)
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TA)
Kimeneti polaritás
Típusjelölés
autóipar
Kimenet típusa
Minősítés
AEC-Q100
Szabályozók száma
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemeneti feszültség (max.)
20V
Tokozás
TO-261-4, TO-261AA
Kimeneti feszültség (min.)
3,3V
Gyártói tokozás
SOT-223
Dropout feszültség (max.)
1,2V / 800mA