NCL30076AADR2G
DigiKey raktári szám
488-NCL30076AADR2GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-NCL30076AADR2GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-NCL30076AADR2GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NCL30076AADR2G
Leírás
IC LED DRVR CTRL PWM 800MA 8SOIC
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
LED-meghajtó IC 1 Kimenet DC DC vezérlő Feszültségcsökkentő (buck) analóg, PWM Sötétítés 800mA 8-SOIC
Kategória
Kimeneti áram / csatorna
800mA
Gyártó
onsemi
Sötétítés
analóg, PWM
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
LED világítás
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Típus
DC DC vezérlő
Rögzítés módja
Felületszerelt
Topológia
Feszültségcsökkentő (buck)
Tokozás
8-SOIC (0,154", 3,90mm széles)
Belső kapcsoló(k)
No
Gyártói tokozás
8-SOIC
Kimenetek száma
1
Alap típusszám
Max. tápfeszültség
30V