NC7WZ14FHX
DigiKey raktári szám
NC7WZ14FHXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
NC7WZ14FHXCT-ND - Vágott szalag (CT)
NC7WZ14FHXDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NC7WZ14FHX
Leírás
IC INVERT 2CH 2-INP 6MICROPAK2
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
inverter IC 2 Csatorna Schmitt trigger 6-MicroPak2™
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NC7WZ14FHX modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Max. nyugalmi áram
1 µA
Gyrt.
Kimeneti áram - magas, alacsony
32mA, 32mA
Sorozat
Alacsony logikai szint
0,2V ~ 1,2V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Magas logikai szint
1,4V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. terjedési késleltetés / V, max. CL
4,9ns / 5V, 50pF
Logikai áramkör típusa
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Áramkörök száma
2
Rögzítés módja
Felületszerelt
Bemenetek száma
2
Gyártói tokozás
6-MicroPak2™
Tulajdonságok
Schmitt trigger
Tokozás
6-UFDFN
Tápfeszültség
1,65V ~ 5,5V