MMSZ56T1G
DigiKey raktári szám
MMSZ56T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MMSZ56T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MMSZ56T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMSZ56T1G
Leírás
DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
46 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 56 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
MMSZ56T1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 39.2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
200 Ohms