MMSZ18ET1G
DigiKey raktári szám
488-MMSZ18ET1GTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
488-MMSZ18ET1GCT-ND - Vágott szalag (CT)
488-MMSZ18ET1GDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMSZ18ET1G
Leírás
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 18 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
MMSZ18ET1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 12.6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Tűrés
±5%
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
45 Ohms