MMSZ10T1G
DigiKey raktári szám
MMSZ10T1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MMSZ10T1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MMSZ10T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMSZ10T1G
Leírás
DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Gyártói standard átfutási idő
45 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 10 V 500 mW ±5% Felületszerelt SOD-123
EDA / CAD modellek
MMSZ10T1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
200 nA @ 7 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C
Rögzítés módja
Felületszerelt
Névleges Zener-feszültség (Uz)
Tokozás
Tűrés
±5%
Gyártói tokozás
SOD-123
Max. teljesítmény
500 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
20 Ohms