MMBZ27VALT1G
DigiKey raktári szám
MMBZ27VALT1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MMBZ27VALT1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MMBZ27VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMBZ27VALT1G
Leírás
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Gyártói standard átfutási idő
54 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener diódatömb 1 pár közös anód 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
EDA / CAD modellek
MMBZ27VALT1G modellek
Kategória
Max. teljesítmény
300 mW
Gyártó
onsemi
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 22 V
Sorozat
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Konfiguráció
1 pár közös anód
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Névleges Zener-feszültség (Uz)
27 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3 (TO-236)
Tűrés
±5%