MMBD1201
DigiKey raktári szám
MMBD1201TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MMBD1201CT-ND - Vágott szalag (CT)
MMBD1201DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MMBD1201
Leírás
DIODE STANDARD 100V 200MA SOT233
Gyártói standard átfutási idő
52 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 200mA Felületszerelt SOT-23-3
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MMBD1201 modellek
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
4 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
50 nA @ 50 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
2pF / 0V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOT-23-3
Vezetési áram (Io)
200mA
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
150°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 200 mA
Alap típusszám
Sebesség
Kis jel =< 200mA (Io), Bármilyen sebesség