MM3Z9V1B
DigiKey raktári szám
MM3Z9V1BTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z9V1BCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z9V1BDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z9V1B
Leírás
DIODE ZENER 9.1V 200MW SOD323F
Gyártói standard átfutási idő
13 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 9.1 V 200 mW ±2% Felületszerelt SOD-323F
Kategória
Visszáram Ur-nél
450 nA @ 6 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
1 V @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323F
Max. teljesítmény
200 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
14 Ohms