MM3Z5V6ST1G
DigiKey raktári szám
MM3Z5V6ST1GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MM3Z5V6ST1GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MM3Z5V6ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MM3Z5V6ST1G
Leírás
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
Gyártói standard átfutási idő
44 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Zener dióda 5.6 V 300 mW ±2% Felületszerelt SOD-323
EDA / CAD modellek
MM3Z5V6ST1G modellek
Kategória
Visszáram Ur-nél
1 µA @ 2 V
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
900 mV @ 10 mA
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 150°C (TJ)
Alkatrész státusza
Aktív
Tűrés
±2%
Gyártói tokozás
SOD-323
Max. teljesítmény
300 mW
Alap típusszám
Max. impedancia (Zzt)
40 Ohms